Gotówka na nieprzewidziane sytuacje

Niejednokrotnie w życiu zdarzają się sytuacje, w których nagle potrzebujemy zastrzyku gotówki. Jeśli jesteśmy w komfortowej sytuacji to wyciągamy ją z konta i problem jest rozwiązany.  Ewentualnie możemy pożyczyć od rodziny czy znajomych. Jednak doświadczenie życiowe podpowiada,że najlepiej jednak jest pożyczyć z banku czy innej instytucji parabankowej, zajmującej się udzielaniem pożyczek.

Niestety, procedury bankowe lubią się przedłużać w nieskończoność, a jeśli gotówkę potrzebujemy natychmiast to oczekiwanie tydzień czy dwa na decyzję kredytową, a dopiero potem podpisanie umowy i wypłatę kredytu jest zbyt długim okresem czasu.

Dlatego z pomocą przychodzą firmy udzielające pożyczek gotówkowych. W ogłoszeniach i reklamach tych firm widnieje informacja,że korzystając z ich oferty gotówkę można mieć niemalże od ręki, a czas od złożenia wniosku o pożyczę do jej wypłaty skrócony jest do niezbędnego minimum – często pieniądze można dostać już w ciągu pół godziny.  Jak widać jest to super alternatywa dla banków szczególnie dla osób, które potrzebują gotówkę natychmiast.

Firmy udzielające pożyczek stanowią doskonałą alternatywę dla lombardów i komisów, które także oferują swego rodzaju pożyczki pod zastaw. Tym bardziej, że zwykle te firmy nie potrzebują zaświadczeń o zarobkach, ani innych dokumentów poświadczających zatrudnienie. Takie instytucje pozabankowe udzielają pożyczek głównie w oparciu o dowód osobisty. Nie należy się jednak spodziewać, że kwota pożyczki będzie tak wysoka jak w banku. Zwykle te pożyczki sięgają kilku tysięcy złotych, nie przekraczają zaś kilkudziesięciu. Przyznawane są także na krótszy okres niż w banku, a ich oprocentowanie czasami może być trochę wyższe. Jednak za komfort otrzymania potrzebnych pieniędzy w kilkanaście minut trzeba zapłacić.

Tak samo jak w banku warto przed podpisaniem umowy pożyczki zapoznać się z nią, w szczególności z warunkami dotyczącymi możliwości wcześniejszej spłaty pożyczki w razie gdybyśmy dostali zastrzyk gotówki z innego źródła.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17492 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/gotowka-na-nieprzewidziane-sytuacje/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/load.php(679): do_acti in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435