Kredyty dla firm bez zaświadczeń

Prowadzenie własnej firmy to bardzo duże wyzwanie. Kiedy zaczyna się z dużym kapitałem to nie ma problemu – wystarczy pomnażać go dobrymi decyzjami i trafionymi inwestycjami. Czasami jednak w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej jest potrzebne zewnętrzne wsparcie finansowe. Jeśli firma jest nowa, bez historii kredytowej i dochodowej jest dużo łatwiej dostać kredyt na start. Bardzo prześcigają się w ofertach dla nowych firm.

Jednak kiedy firma jest już prowadzona od jakiegoś czasu wtedy banki wymagają wielu zaświadczeń,które będą dowodem na to, że firma przynosi dochody. Czasami jednak, żeby firma mogła się rozwinąć koszty są większe niż dochody i coroczne Pity nie wyglądają imponująco. Dlatego niektóre z firm starają się znaleźć finansowanie w bankach i firmach, które udzielają pożyczek bez zaświadczeń. Nie są wtedy potrzebne dokumenty finansowe firmy, zaświadczenie z  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o niezaleganiu ze składkami i Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z podatkami. Czasami na takie zaświadczenia czeka się kilka dni do kilku tygodni, co utrudnia staranie się o kredyt.

Dużo łatwiej kredyt bez zaświadczeń dostać firmie jednoosobowej. Wtedy w biurach informacji kredytowej banki i firmy udzielające pożyczek mogą sprawdzić zadłużenie i obsługę bieżących kredytów klienta. Dlatego też dodatkowe zaświadczenia i informacje dochodowe nie są potrzebne.

Oprócz tego klient oświadcza jakie ma kredyty i ile wynoszą jego miesięczne zobowiązania kredytowe, oprócz tego oświadcza także jakie są jego miesięczne dochody. Oczywiście, ryzyko jakie ponosi bank w przypadku kredytów bez zaświadczeń przenosi on na klienta podwyższając oprocentowanie kredytu czy udzielając go na krótszy czas czy z wyższą prowizja za udzielenie. Czasami kredyty bez zaświadczeń przyznawane są na niewielkie, nie maksymalne kwoty.

Nie są to jednak wysokie ceny jakie musi zapłacić klient, który w innych warunkach mógłby nie dostać upragnionego kredytu.  Jeśli jednak wolimy dostać kredyt na lepszych warunkach i jesteśmy pewni swojej dobrej kondycji finansowej może warto zebrać wszystkie wymagane dokumenty, by dostać lepszą ofertę.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17498 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/kredyty-dla-firm-bez-zaswiadczen/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/load.php(679): do_action( in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435